دشمن اقدام نظامی انجام دهد، دچار مخاطرات عظیم خواهد شد

ساخت وبلاگ
چکیده : سخنگوی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران در برابر تهاجم سلاح‌های کشتار جمعی دست‌بسته نیست. به گ... با عنوان : دشمن اقدام نظامی انجام دهد، دچار مخاطرات عظیم خواهد شد بخوانید :
سخنگوی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران در برابر تهاجم سلاح‌های کشتار جمعی دست‌بسته نیست.
دشمن اقدام نظامی انجام دهد، دچار مخاطرات عظیم خواهد شدبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار "مسعود جزایری" معاون ستادکل نیروهای مسلح، در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو، با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در برابر تهاجم سلاح‌های کشتار جمعی دست‌بسته نیست، گفت: ممکن است دشمن بتواند شروع‌کننده یک اقدام نظامی باشد ولی قطعاً پایان‌دهنده آن نخواهد بود.
 
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، با اشاره به بخشی از فرمایش‌های مقام معظم رهبری در خصوص توان دفاعی کشور اظهار کرد: نکته اولی که ایشان بر آن اشاره و تاکید دارند، این است که ما کشوری مستقل هستیم و روح خودباوری و خوداتکایی را باید در خود اضافه کنیم و آثار زیان‌بار تاریخ گذشته که تلاش می‌کرد از ایرانیان چهره‌ای دیگر بسازد را زائل کنیم.
 
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بر فناوری‌های نوین و جدید تأکید مستمر دارند؛ علم و تکنولوژی در زمینه‌های گوناگون رشد می‌کند و در صنایع دفاعی نیز باید متناسب با این پیشرفت‌ها زمینه‌های توسعه را فراهم کنیم.
 
جزایری تأکید کرد: ما بایستی قوی باشیم تا این اقتدار به رخ دشمنان کشیده شود؛ اگر در جهانی عاری از خشونت و جنگ و سلطه‌گری زندگی می‌کردیم، این مباحث قابل طرح نبود ولی واقعیت نظام جهانی به ما دیکته می‌کند که یا بایستی قوی و یا تحت سلطه باشیم و بدیهی است که جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی انتخاب خود را کرده است.
...
نویسنده : بازدید : 18 تاريخ : جمعه 19 شهريور 1395 ساعت: 11:27