امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران، مومن و در راستای تأمین منافع ملت بزرگ ایران است | بلاگ

امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران، مومن و در راستای تأمین منافع ملت بزرگ ایران است

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

امیر سرتیپ کیومرث حیدری که برای بازدید از آخرین دستاوردها و توانمندی های لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ سرلشکر شهید اسد الله متاجی گرگان در صدر هیئتی در قرارگاه عملیاتی این لشکر حضور یافته بود، گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی مومن و در راستای تأمین منافع ملت بزرگ ایران است.

وی در این دیدار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دیدار با هدف اِشراف بر خلاقیت ها و نوآوری های کارکنان ارتش در لشکر ۳۰ در راستای طرح های ۲۳ گانه نیروی زمینی و همچنین بررسی میدانی نیازمندی ها و رفع مشکلات احتمالی مجموعه لشکر ۳۰ و تقدیر و تشکر از فرماندهان  و کارکنان خدوم و ممتاز آن انجام شده است.

امیر سرتیپ حیدری افزود: همچنین تلاش در جهت تحقق منویات مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا، در راستای تامین هر چه بیشتر رفاه و آسایش کارکنان و خانواده های محترم آنان از جمله اهداف این حضور بوده است.

به گفته وی، توجه به ایمان، آموزش، انضباط، بصیرت دینی و سیاسی و ولایتمداری کارکنان ارتش و خانواده های محترم آنان از جمله مهمترین سر خط های مدیریت فرماندهی نیروی زمینی ارتش است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به تعبیر مقام عظمای ولایت و رهبری، ارتش مومن، مکتبی و در راستای تامین منافع ملت بزرگ ایران بوده و در این مسیر با تقدیم ۵۰ هزار شهید غرور آفرین همچنان انقلابی، مصمم، آگاه و دشمن شناس به پیش می رود.

در این دیدار، همچنین دفتر گزینش و استعدادیابی نیروی زمینی ارتش در تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان نیز افتتاح شد.

برچسب‌ها: حصن حصین , ایران , ارتش

امروز،,ارتش,جمهوری,اسلامی,ایران،,مومن,راستای,تأمین,منافع,بزرگ,ایران,...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت: 19:45