نیروهای مسلح در مسیر تقویت روز افزون سپر دفاعی کشور هستند

ساخت وبلاگ
چکیده : سردار سرلشکر محمدحسین باقری و امیرسرلشکر ستاد دکتر سیدعبدالرحیم موسوی طی دیداری بر لزوم ارتقاء آمادگ... با عنوان : نیروهای مسلح در مسیر تقویت روز افزون سپر دفاعی کشور هستند بخوانید :

سردار سرلشکر محمدحسین باقری و امیرسرلشکر ستاد دکتر سیدعبدالرحیم موسوی طی دیداری بر لزوم ارتقاء آمادگی های دفاع کشور تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پی انتصاب سرلشکر موسوی به سمت فرماندهی کل ارتش، سردار سرلشکر محمد حسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش در دیداری صمیمانه، اظهار داشت: به فضل الهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه ارتش غیرتمند تحت منویات و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، در یک روند پر شتاب و هماهنگ، در مسیر تقویت روز افزون سپر دفاعی کشور در عرصه های زمینی، دریایی و هوا و فضا، حرکت جهادی و انقلابی دارند و دشمنان را از هرگونه ماجراجویی علیه میهن اسلامی برحذر داشته اند.

در این دیدار سرلشکر موسوی نیز با اظهار خرسندی از تعاملات و هماهنگی های جاری در روابط کاری و ماموریتی بین ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش در تعالی معنوی و ارتقاء سطح معیشت کارکنان و تعمیق هماهنگی و هم افزایی با سایر سازمان های دفاعی و به طور خاص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای انجام موفق و مقتدرانه ماموریت های محوله در اولویت های ارتش قرار دارد.

گفتنی است 30 مرداد سال جاری، امیر سرلشکر ستاد دکتر سید عبدالرحیم موسوی توسط مقام معظم رهبری  و فرماندهی کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) به سمت فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

برچسب‌ها: حصن حصین , ایران , ارتش , سپاه , اقتدار نظامی

نیروهای,مسلح,مسیر,تقویت,افزون,دفاعی,کشور,هستند,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 21 شهريور 1396 ساعت: 19:45